preloader
Başa Dön

Hakkımızda

Hakkımızda

Latinceden türetilmiş İspanyolca bir kelime olan Solis, güneşin güç ve üretkenlik kaynağı olduğu anlamına gelmektedir. Güneş, dünyadaki yaşamı sürdürmek için ne kadar önemli ise, Solis markası da verimliliği artırıp refah yollarını aydınlatarak çiftçilerin yaşamında eşit derecede önemli olmayı hedeflemektedir. Solis logosunda kullanılan mavi, istikrar, güç, zarafet ve resmiyet ile ilişkilendirilir. El yazısı yazı tipi tutarlılığı gösterir ve alt çizgiler ürünümüzdeki kalite ve tutarlılığı güçlendirir.

Hindistan’ın Sonalika Grubu kuruluşlarından biri olan ITL (International Tractor Limited) firması, 1995 yılında üretimine başladığı Solis traktörler ile bugün dünyanın ilk altı traktör üreticisi arasındadır. Bu güçlü üretim kapasitesini, teknoloji ile harmanlamak isteyen ITL, dünyanın ilk taşınabilir dizel motor üreticisi, Japon devi Yanmar ile gerçekleştirdiği iş birliği  kapsamında 2017 yılından bu yana Solis traktörler tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye’de de Yanmar güvencesi ile tüketici ile buluşmaya başlamıştır. Türkiye’de Solis traktörler, Türk tüketicisinin tercihlerine göre özelleştirilmiş yapısı ile 26 ile 90 HP aralığında tek çeker ve çift çeker olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Solis ve Yanmar iş birliği ile İzmir’in Menderes ilçesinde kurulan fabrikada montajları tamamlanan Solis traktörler, Türkiye’de her geçen gün genişleyen bayi ağı ile Türk çiftçisine en iyi şekilde hizmet vermek için kendini sürekli gelişmeye adamıştır.

Detaylı bilgi için Solis global sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Buraya Gelecek

Başkan Mesajı

Buraya Gelebilir.

Tarihçe vs

JPMorgan Chase, 2019
www.jpmorgan.com

Berkshire Hathaway, 2019
www.bhathaway.com

Royal Dutch Shell, 2018
www.shell.com

Mastercard, 2018
www.mastercard.com

HSBC Holdings, 2018
www.hsbc.com

Anheuser-Busch InBev, 2018
www.anheuserbusch.com

Procter & Gamble, 2017
www.pg.com

Merck & Co., 2017
www.merck.com

Unilever, 2017
www.uniliver.com

L’Oréal Group, 2016
www.loreal.com

Novo Nordisk, 2016
www.novonordisk.com

Naspers, 2016
www.naspers.com

Allianz, 2016
www.allianz.com

Testimonials

What our clients say
about our studio.

Customer Support
“It's totally customizable with the theme settings, its compatible with a tonne of important plugins and the support is outstanding.”
Alex Regelman

Co-founder, Colabrio

Design Quality
“I tell you what, there has never been an issue that Cory from the Colabrio Support Team hasn't been able to solve for me.”
Laura Morton

UI/UX Designer, Colabrio

Code Quality
“5 stars WordPress template! If anyone wants an example of what you can do with this theme, check out my site at ohio.colabr.io.”
Stacey Rickson

Project Manager, Colabrio

Buraya Gelebilir.

İş ortaklarımız yada
Markalarımız

When our team provides design and digital marketing. Applied arts can include industrial design, graphic design, fashion design, and the decorative arts which traditionally includes craft objects.

3x Website of the Day

2x Best Website

5x Mobile of the Day

5x Mobile of the Day

Buraya Gelebilir

Finansal Sonuçlar

0
Succeeded
Projects
0
Working hours
were spent